NW víkendovka v okolí kouzelné Poličky

Kód akce: 221111-VÍKEND

Kdy: 11.-13.11.2022 (pá - ne)

Kde: Polička a její kouzelné okolí

Akci vede: Daniela a Lucie

Cena: 3.299,-Kč 

Tuze krásné stavby, romantické uličky, dechberoucí skály, borovicové lesy, rybníky…  je ve zkratce víkend, který nás čeká v tomto listopadovém víkendu. Kombinace: královské město, kraj Bohuslava Martinů, pískovcové bludiště, (které ale známe jak své boty, nebojte nezabloudíme) s Nordic Walking nám přijde prostě geniální! Listopad má své kouzlo, příroda se pomalu ukládá k spánku, brzy se stmívá a tak je tento čas jen na nás, jak ho využijeme. Noční prohlídka kolem hradeb Poličky? Brzy jít spát? Návštěva pivovaru s ochutnávkou? Posedět a klábosit... Věříme, že máte svůj tip a každý si najde to své :o)

 Budeme rády, přijmete-li naše pozvání na pohodovou víkendovku se cvičením, chůzí a třeba i lelkováním :o) Bude toho, věřte nám, hodně. Kapacita víkendovky je 20 fajn lidí (vč.2 fajn instruktorek), takže žádná masovka a to stojí za to!

Pobyt je určen pro všechny, kteří se rádi hýbou, nad pohybem třeba i chtějí přemýšlet a zároveň chtějí strávit čas se super partou. Pobyt je určen všem od cca 12ti do 99ti let.  

Cena: 3.299,-Kč/osobu 

V ceně je zahrnuto ubytování (ve 2,3,4-lůžkových pokojích) v Penzionu Na chalupě a polopenze po dobu pobytu, začínáme páteční večeří.  Práce dvou instruktorek, zapůjčení holí, příp. dalších cvič. pomůcek. 

Přihláška ZDE

S sebou: oblečení přiměřené počasí, nějaký ten peníz na občerstvení (budeme se stavovat na obědy). Jestli vezmete dobrou náladu je na Vás, nikoho se smát nenutíme, ale většinou se Vaše tváře samy rozzáří :o) Vemte třeba i kámoše, kámošku. Nordic Walking hole vemte s sebou, kdo nemá, rády půjčíme. Prostě vemte cokoliv, co Vás napadne, že potěší Vás a třeba i druhé :o)

Moc se na Vás těšíme

Vaše HEKOČky Daniela (osobní trenér) a Lucie (fyzioterapeutka)

Chcete darovat někomu blízkému dárek, který mu přinese radost z pohybu?

 Podívejte se na naše Dárkové poukazy :-)

Ochrana osobních údajů