Reference

...napsali o nás...

Děkujeme za Vaše hodnocení, které je pro nás velkým závazkem a výzvou zároveň. Budeme se snažit akce ještě vylepšit!

Vaše Daniela a Lucie 

Romana Kosíková

Brno

Víkend v Šatově byl naprosto úžasný, skvělá atmosféra, profesionální přístup, nádherná přiroda, super lidi a počasí kouzelné.....všem doporučuji ���� skvělý tým Danca a Lucie����

Manželé Chmelíkovi

Hradec Králové

Super víkend s výborně vybranou trasou. Bezvadná prohlídka sklepního labyrintu jakou jsme ještě nikdy neviděli. Parta, ubytování,.... nemělo chybu. Těšíme se zase na další setkání. Chmelíci

Manželé Wilfertovi

Brno a Plzeň

Na akce a výšlapy organizované Dankou a Lucií (HEKOČ) jezdíme pokud možno pravidelně a nikdy jsme se nezklamali. Pro správný pohyb těla (Nordic Walking) máme kontrolu a pro relaxování psychiky je dobrá společnost a nálada. Co se týče ubytování a stravování, vždy našim speciálním požadavkům (vegetariánská strava) bylo vyhověno. Hůlky je možno si zapůjčit. Jejich servis provádí HEKOČ sám. O bezpečnost a zdraví je postaráno perfektním profesionálním způsobem.

Jana Pierobon

Brno

HEKOČ, úžasné duo 2 trenérek, kde se budete cítit hned jako doma, zažijete sport spojený i se zábavou. Profesionální přístup, starostlivost, pozornost a fantastický kolektiv, to vše Vás bude povzbuzovat věnovat se nordic walkingu více.
Díky Dani a Lucko za úžasný zážitek. 

Martina, 37

Brno

Úžasný relax,super instruktorka, poznala jsem nádherná místa a už se těším na příště. Všem doporučuji.

???

Pište nám své recenze :-) Vašeho hodnocení si vážíme. Děkujeme.

???

Pište nám své recenze :-) Vašeho hodnocení si vážíme. Děkujeme.


Spolek Rett Community

Spolek Rett Community pořádá každoročně odlehčovací pobyt pro rodiny, které dlouhodobě pečují o své dcery s velmi závažným postižením - Rettovým syndromem. Naším cílem je, aby si odpočali, nabrali síly, popovídali si a sdíleli s lidmi "na stejné lodi" svoje starosti i radosti. Také chceme, aby se trochu hýbali - je potřeba udržovat se v kondici, dlouhodobá péče je fyzicky náročná. 

Proto jsme si na náš loňský pobyt pozvali "hůlkaře" - Danču, Filipa a na skok i Lucku...a dobře jsme udělali :). Nebylo to totiž jen o pohybu, technice severské chůze a protahování... bylo to i o radosti z lesa, z chůze naboso, o objevování pěkných míst v okolí. Navíc byla pořád pohoda a legrace, nejen v lese, ale i večer u pivka nebo vínka. Myslím, že pro nás všechny to byla krásná zkušenost a srdcovka. Děkujeme!
Za Rett Community
Lenka Kohoutková :)