Reference

...napsali o nás...

Děkujeme za Vaše hodnocení, které je pro nás velkým závazkem a výzvou zároveň. Budeme se snažit akce ještě vylepšit!

Vaše Daniela a Lucie 

Romana Kosíková

Brno

Víkend v Šatově byl naprosto úžasný, skvělá atmosféra, profesionální přístup, nádherná přiroda, super lidi a počasí kouzelné.....všem doporučuji ���� skvělý tým Danca a Lucie����

Jana Pierobon

Brno

HEKOČ, úžasné duo 2 trenérek, kde se budete cítit hned jako doma, zažijete sport spojený i se zábavou. Profesionální přístup, starostlivost, pozornost a fantastický kolektiv, to vše Vás bude povzbuzovat věnovat se nordic walkingu více.
Díky Dani a Lucko za úžasný zážitek. 

Manželé Chmelíkovi

Hradec Králové

Super víkend s výborně vybranou trasou. Bezvadná prohlídka sklepního labyrintu jakou jsme ještě nikdy neviděli. Parta, ubytování,.... nemělo chybu. Těšíme se zase na další setkání. Chmelíci

Martina, 37

Brno

Úžasný relax,super instruktorka, poznala jsem nádherná místa a už se těším na příště. Všem doporučuji.

Manželé Wilfertovi

Brno a Plzeň

Na akce a výšlapy organizované Dankou a Lucií (HEKOČ) jezdíme pokud možno pravidelně a nikdy jsme se nezklamali. Pro správný pohyb těla (Nordic Walking) máme kontrolu a pro relaxování psychiky je dobrá společnost a nálada. Co se týče ubytování a stravování, vždy našim speciálním požadavkům (vegetariánská strava) bylo vyhověno. Hůlky je možno si zapůjčit. Jejich servis provádí HEKOČ sám. O bezpečnost a zdraví je postaráno perfektním profesionálním způsobem.

Spolek Rett Community

Spolek Rett Community pořádá každoročně odlehčovací pobyt pro rodiny, které dlouhodobě pečují o své dcery s velmi závažným postižením - Rettovým syndromem. Naším cílem je, aby si odpočali, nabrali síly, popovídali si a sdíleli s lidmi "na stejné lodi" svoje starosti i radosti. Také chceme, aby se trochu hýbali - je potřeba udržovat se v kondici, dlouhodobá péče je fyzicky náročná. 

Proto jsme si na náš loňský pobyt pozvali "hůlkaře" - Danču, Filipa a na skok i Lucku...a dobře jsme udělali :). Nebylo to totiž jen o pohybu, technice severské chůze a protahování... bylo to i o radosti z lesa, z chůze naboso, o objevování pěkných míst v okolí. Navíc byla pořád pohoda a legrace, nejen v lese, ale i večer u pivka nebo vínka. Myslím, že pro nás všechny to byla krásná zkušenost a srdcovka. Děkujeme!
Za Rett Community
Lenka Kohoutková :)

???

Pište nám své recenze :-) Vašeho hodnocení si vážíme. Děkujeme.


???

Pište nám své recenze :-) Vašeho hodnocení si vážíme. Děkujeme.

Váš názor nás zajímá. Děkujeme za jakoukoliv zpětnou vazbu!

Ochrana osobních údajů