O nás

Daniela Mährischlová

daniela.mahrischlova@seznam.cz 

telefon: 604 544 107


- vedoucí aktivit

- instruktorka Nordic Walking (9 let praxe)

- Osobní trenér, Instruktor sálových lekcí

Pohyb mne baví. Baví mě, co se děje s tělem, když se člověk hýbe. Baví mě snad ještě víc, co se děje uvnitř těla a prostupuje ven, když tělu dáváme pohyb. Chci se hýbat s Vámi, mít radost s Vámi, že jste/jsme to dokázali. A co vlastně? Prostě jen být, žít, kousek (někdy i větší kus) u toho popojít a mít z toho radost! 

Pozn.: čekat ode mne můžete cokoliv. Jsem osobní trenérka, lektorka volnočasových aktivit, instruktorka Nordic Walking, absolvovala jsem několik pohybově-zdravotně zaměřených workshopů a stále se vzdělávám. Pro Vás, pro sebe, prostě proto, že mi to přináší radost. 

Chcete-li osobní trénink (začít se hýbat správně, zhubnout atd.) či soukromou lekci, máte-li dotaz, ozvěte se mi: daniela.mahrischlova@seznam.cz nebo na telefonu: 604 544 107.

Těším se na setkání s Vámi! Daniela Mgr. Lucie Daňková

- fyzioterapeutka

- instruktorka Nordic Walking (9 let praxe)

- Pedagog na SZŠ a VOŠZ, Brno Merhautova, p.o.

Profesi fyzioterapeuta jsem si vybrala, protože jsem byla odmalička vedena ke sportu a tak mě postupně pohyb a vše kolem něj začalo zajímat čím dál víc. Kromě bězných pacientů s bolestmi zad se specializuji na "migreniky". Nyní učím maséry na střední škole a jsem ráda, že po 5 letech vedení skautského oddílu můžu nadále pracovat i s touto věkovou kategorií :).

Mám ráda, přírodu, ráda chodím a tak má cesta k Nordic Walking byla celkem jednoduchá. Ale ještě zajímavější ho dělají lidé, se kterými se na akcích a kurzech mohu potkat a to mě asi nepřestane nikdy bavit.

Fyzioterapie i školství jsou odvětví, kde se člověk stále vzdělává a já se těším, kam mě nasměrují další kurzy a akce na které se chystám.

Ochrana osobních údajů