Splouvání řeky Dyje s Hekočkama

Kód akce: 220826-DYJE

Kdy: 26.-28.8.2022 od 17 hod

Kde: Znojmo, Krhovice, Hrádek

Akci vede: Daniela a Lucie

Cena: 3.199,-Kč

Je to tu! První splouvání řeky s Hekočkama! Na Vaše četné dotazy a naši neutuchající chuť jet s Vámi reagujeme vypsáním historicky první vodácké akce. Budeme splouvat moravskou řeku Dyji a to ze Znojma. Řeka je to klidná, ideální pro začátečníky a začátečnice:o) V ceně půjčovného je 2-místná kanoe, pádlo a vesta pro každého. 

A co můžete na této akci čekat? V pátek se projdeme historickým centrem Znojma, kde zahájíme víkend. Po té se vyspíme v kempu u vody ve vlastních stanech (kdo chce spát někde jinde, je to na Vás) a po snídani vyrážíme na vodu. Klidná řeka cca 15 km, konec opět v kempu u vody (věci si převážíme v lodi). Nedělní úsek už je kratší, na konci trasy nás vodácký bus odveze zpět k autům do Znojma, odkud jsme začínali. 

Cena víkendu: 

Cena obsahuje především zapůjčení vodáckého vybavení, páteční špekáčky s chlebem a hořčicí a práci 2 instruktorek. 

Cena neobsahuje ubytování a stravu.  

Jedete-li autem a máte místo, prosíme jako vždy o zprávu jestli můžete někoho svézt.

S sebou: před akcí Vám pošleme přibližný seznam věcí, co jsou potřebné na vodu, který si Vy pak sami doplníte. Nebojte, jedete-li poprvé, nenecháme Vás v tápání co a jak:o)

Před tím, než vyrazíte s námi na vodu, mrkněte na krátké video, kde jsou probrány potřebné teoretické základy: viz Půjčovna lodí Dyje | Než vyrazíte (vodaci.org)

Moc se na Vás těšíme!!!

Daniela a Lucie

Počet účastníků je max. 14 osob, proto neváhejte s přihlášením :)

Na všechny HEKOČ akce je možné získat dárkový poukaz. Stačí vyplnit formulář :-)

Ochrana osobních údajů