Nordic Walking víkend s vínem v NP Podyjí

Kód akce: 221007-VÍNO

Kdy: 7. - 9. 10. 2022 od 16.00hod

Kde: Lukov

Akci vede: Daniela a Lucie

Cena: 3.399,-Kč

Národní park Podyjí se vyznačuje mimořádnými scenériemi, tvořenými pestrou mozaikou skalních amfiteátrů a srázných stěn, meandry, rozsáhlými suťovými poli a těžko prostupnými stržemi, ale i nivními loukami podél Dyje a prosluněnými lesostepmi s pestrými koberci teplomilných rostlin. Pro území je charakteristická mimořádná rozmanitost vyskytujících se živočišných a rostlinných druhů a jejich vysoká koncentrace na relativně malé ploše. (viz www.nppodyji.cz) 

Hardegg, Sealsfieldův kámen, Znojmo, vinice Šóbes, Havraníky...To jsou ve ikonická místa, která na trase mimo spoustu dalších skvostů uvidíme. Budeme mít co dělat všechna tato místa obejít, neboť to všechno stojí za to vidět!!! :o) Ale nemáte se čeho bát, varianty tras budou nachystány (kratší či delší), V pátek nás čeká výlet na Sealsfieldův kámen (cca 9km), v sobotu pak navážeme výšlapem na vinici Šóbes (cca 18km) a v neděli omrkneme Hardegg z vyhlídky (je ve velkém ďolíku, proto jukneme jen shora:o)) Bude-li pršet, zmokneme, ale program uzpůsobíme. 

Kdo nemá Nordic Walking hole či zkušenost s NW, rádi zaučíme, hole půjčíme.  

V penzionu Sarton máme pro Vás přichystané dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Součástí každého pokoje je sociální zázemí a kuchyňský kout. 

Cena: 3.399,-Kč

V ceně je zahrnuto ubytování s polopenzí v úžasném Penzionu Sarton, práce 2 instruktorů, zapůjčení holí a příp. jiných cvičebních pomůcek. 

Jedete-li autem a máte místo, prosím o zprávu jestli můžete někoho svézt. 


Moc se na Vás těšíme

Vaše HEKOČky Daniela a Lucie

Počet účastníků je max. 26 osob, proto neváhejte s přihlášením :)


Chcete darovat někomu blízkému dárek, který mu přinese radost z pohybu?

Podívejte se na naše Dárkové poukazy :-)

Ochrana osobních údajů