NW Víkendovka v Potštejně

Kód akce: 230526 - POTSTEJN

Kdy: 26.-28.5.2023 od 16:30hod

Kde: Potštejn, penzion Trnka

Akci vede: Daniela a Lucie

Cena: 3.499,-Kč

Potštejn...tolik pověstí! Co kdyby ta o pokladu byla pravdivá?:o) Vydejte se s námi do Přírodního parku Orlice prozkoumat romantické údolí Divoké Orlice, či pohlédnout na okolní lesy z hradu. Vydat se cestou necestou pohodovým květnovým dnem, kdy je dlouho tma a spěchat musíme akorát tak na večeři:o) Páteční den začneme menším okruhem v blízkosti Potštejna (křížem krážem po okolí), sobota pak bude patřit hlavnímu výšlapu po 3 hradech (pozor, v polovině je možnost vrátit se vlakem zpět na penzion:o)). Ani v neděli nebudeme zahálet a vyrazíme na cca 8 km minivýšlap. Po večerech mohou být, v případě zájmu, opět zařazeny zajímavé workshopy na téma lidské tělo a jeho fungování, však nás znáte. Jsme Vám plně k dispozici po celou dobu a nezahálíme. Vyrábíme, workshopujeme, smyslupnerozhovorujeme:o) Pište, co by Vás o pobytu zajímalo, pokud váháte :). 

 Hlavně si užijeme spousty zábavy, dobrovolného programu, a třeba i koupání nebo bosého chození. 

Trasa se dá zkracovat, ale i prodlužovat :o) Nemáte-li hole ani zkušenosti s Nordic Walking, vůbec nevadí, hole půjčíme, techniku vysvětlíme. Vy s sebou berte "jen" sami sebe a chuť si užívat života v přírodě :o) 

Ubytovaní budeme v penzionu Trnka, kde se budou podávat snídaně i večeře.

V ceně (3.499,-Kč) víkendovky je ubytování s polopenzí, služby 2 instruktorek, příp. zapůjčení pomůcek ke cvičení či NW zapůjčení NW holí.

Nemáte-li auto, jako vždy se můžeme poskládat do aut, stačí nám dát vědět a my Vás propojíme.

Program lze měnit dle počasí a aktuálního stavu účastníků :o)

Moc se na Vás těšíme! A budeme se opět snažit, abychom si společný čas maximálně užili!

Daniela a Lucie

Na všechny HEKOČ akce je možné získat dárkový poukaz. Stačí vyplnit formulář :-)

Ochrana osobních údajů