Nordic Walking víkend s vínem na

Ovčí farmě v Němčičkách

Kód akce: 211001-VÍNO

Kdy: 1.-3. 10. 2021 od 16.30hod

Kde: Němčičky 

Akci vede: Daniela a Lucie

Cena: 3.199,-Kč

Jihovýchodní výběžky Ždánického lesa, vinařská obec rozložená ve strmých svazích devíti údolí a vinice, táhnoucí se do všech stran, to jsou jihomoravské Němčičky. Po místech s nejhezčími výhledy vede vinařská stezka, po které se, na svých toulkách s Nordic Walking určitě vydáme.

Společně se sousedními Bořeticemi, Vrbicí, Velkými Pavlovicemi a Kobylím patří Němčičky do vinařského mikroregionu Modré Hory. Jde o místo, kde se odrůdy s modrými hrozny pěstují na více než polovině vinohradů, vyhlášenou odrůdou je zejména Frankovka, Svatovavřinecké a Modrý Portugal. Ochutnáme místní speciality, poznáme místa známá i méně známá, vystoupáme na místní kopce i kopečky a spousta dalšího, máte se na co těšit. Nordic Walking hole s sebou. Víkendovka je určena jak pro začátečníky (povrch je převážně rovinatý a výlet v sobotu bude do 15km, techniku vysvětlíme, zpětnou vazbu poskytneme), tak pro pokročilé šlapáky, však stále je v čem se zlepšovat. Kdo hole nemá, rádi zapůjčíme, dejte nám vědět. 

Cena: 3.199,-Kč

V ceně je zahrnuto ubytování s polopenzí v úžasném Penzionu Ovčí terasy, práce 2 instruktorů, zapůjčení holí a příp. jiných cvičebních pomůcek. Jako při každé vinné akci i ochutnávka vína v jednom z místních sklípků. 

Jedete-li autem a máte místo, prosím o zprávu jestli můžete někoho svézt. 

S sebou: oblečení přiměřené počasí, nějaký ten peníz na občerstvení (na oběd se budeme stavovat),  třeba i kámoše, kámošku, hudební nástroj máte-li a hrajete-li

Moc se na Vás těšíme

Vaše HEKOČky Daniela a Lucie

Počet účastníků je max. 20 osob, proto neváhejte s přihlášením :)


Chcete darovat někomu blízkému dárek, který mu přinese radost z pohybu?

Podívejte se na naše Dárkové poukazy :-)

Ochrana osobních údajů