Pohodový Nordic Walking víkend v Moravském krasu

Kód akce: 190607-KRAS

Kdy: 7.- 9.6.2019 od 17hod

Kde: Blansko, Obůrka

Akci vede: Daniela a Lucie

Cena: 2.699,-Kč

Kolikrát jsme my už slyšely "já bych s Váma tak jel/a, ale já to neujdu, bolí mě kolena nebo ramena nebo a nebo a nebo... " Zažijte s námi pohodový víkend s volbou tras, třeba i volného času pro sebe a spoustou zážitků. Odneste si pro svůj běžný den poznatky o těle. Z námi vedených workshopů o CORE (středu těla), či jak se starat o svoji páteř, dostanete tip na domácí cvičící sestavu.  

Moravský kras... Nádherná oblast, skýtající obrovské  možnosti pěších i cyklo výletů, kultury a přírody. I proto zavítáme do těchto míst. Bude to náš čas především v pohybu, dáme si přiměřeně, ale i zrelaxujeme a nasajeme místní atmosféru všemi smysly. Poznáme místa známá i méně známá, vystoupáme na místní kopce i kopečky, prokoukneme jeskyně, možná smočíme nohy ve vodních plochách a spousta dalšího, máte se na co těšit. Nordic Walking hole s sebou. Víkendovka je určena jak pro začátečníky (techniku vysvětlíme, zpětnou vazbu poskytneme, je třeba však zvládnutí cca 13 km za den), tak pro pokročilé šlapáky, však stále je v čem se zlepšovat. Kdo hole nemá, rádi zapůjčíme, dejte nám vědět. 

Začínáme v pátek v 17:00, předp. konec v neděli ve 14hod

Začátečníkům vše vysvětlíme a v pohodě "to dáte", pokročilé šlapáky namotivujeme k parádním výkonům :o)

Cena: 2.699,-Kč

V ceně ja zahrnuto ubytování s polopenzí v Penzionu Obůrka, práce 2 instruktorů, zapůjčení holí a příp.jiných cvičebních pomůcek. 

Jedete-li autem a máte místo, prosím o zprávu jestli můžete někoho svézt. 

S sebou: oblečení přiměřené počasí, nějaký ten peníz na občerstvení,  třeba i kámoše, kámošku, hudební nástroj máte-li a hrajete-li

Moc se na Vás těšíme

Vaše HEKOČky Daniela a Lucie

popis v kalendari akci!

7. - 9. 6. 2019 Víkendovka s NW v Moravském krasu pro pohodáře

!!!POZOR!!! Jiný formát víkendovky, kdy uspokojíme pohodáře, příp.s trochu bolavými koleny, či rameny:o) Zažijte s námi pohodovou víkendovku s krásami Moravského krasu. V klidu, bez spěchu, sami, či s partnerem... Workshop jak si ulevit od bolesti, tipy na domácí cvičení na CORE, bude součástí. Moc se na Vás těšíme! Bližší info zde. Daniela (osobní trenér) a Lucie (fyzioterapeutka)

Ochrana osobních údajů