NW víkendovka Karasín (Vysočina)

Kód akce: 230210 - KARASIN

Kdy: 10.- 12. 2. 2023 od 15:30 hod

Kde: Karasín, Vysočina

Akci vede: Daniela a Lucie

Cena: 3.199,-Kč

Přihláška k vyplnění ZDE  (nejpozději do 15.1.2023)

....přemýšlely jsme, jak příjemně strávit únorový víkend třeba bez lyží. Napadlo nás, že sloučíme všechny útržky při cvičení, které jste kdy od nás zaslechli (při rozcvičkách, při výšlapech, konečném protažení), do jednoho celku a dáme si čas na cvičení, protažení, trocha té teorie o lidském těle a fungování. Budeme rády, přijmete-li naše pozvání na pohodovou víkendovku se cvičením a třeba i lelkováním :o) Budeme chodit cvičit a v případě příznivých sněhových podmínek dojde na nekonečně dlouho slibované pohodové běžkování či sjezdování :-) Tato víkendovka je také výjimečná tím, že se poprvé vracíme na stejné místo a to právě díky Vašim extrémně pozitivním reakcím a výjimečnosti místa jeho majitelů. Byli jsme tu v březnu 2020.

Pobyt je určen pro všechny, kteří se rádi hýbou, nad pohybem třeba i chtějí přemýšlet a zároveň chtějí strávit čas s fajn partou. Pobyt je určen všem od cca 12ti do 99ti let. Penzion je přátelský i k Vašim zvířecím mazlíčkům (po domluvě).  

Začátečníkům vše vysvětlíme a v pohodě "to dáte" (trasu si můžete kdykoliv zkrátit, či zvolit zcela dle sebe), pokročilé šlapáky namotivujeme k parádním výkonům :o)

Cena: 3.199,-Kč

V ceně je zahrnuto ubytování s polopenzí v příjemně rodinném prostředí hájenky Karasín, práce 2 instruktorů, zapůjčení holí a příp. jiných cvičebních pomůcek.

Jedete-li autem a máte místo, prosím o zprávu jestli můžete někoho svézt.

S sebou: oblečení přiměřené počasí, nějaký ten peníz na občerstvení, třeba i kámoše, kámošku

Moc se na Vás těšíme

Vaše HEKOČky Daniela a Lucie

Na všechny HEKOČ akce je možné získat dárkový poukaz. Stačí vyplnit formulář :-)

Ochrana osobních údajů