Nordic Walking víkend v Hostětíně

Kód akce: 231103-HOSTETIN

Kdy: 3.-5.11.2023 od 17hod

Kde: Hostětín-Centrum Veronica

Akci vede: Daniela a Lucie

Cena: 3.499,-Kč

Hostětín...kraj žítkovských bohyní, v blízkosti lázeňského města Luhačovice, ale i v kraji tradičních "sekáčů" trávy na rozlehlých loukách. Bílé Karpaty - klidný a neobjevený ráj. Dá se tu toulat na kole, pěšky, na motorce. My samozřejmě s Nordic Walking holema. Po výšlapu nás bude čekat vyhlášená zdravá kuchyně přímo v Centru Veronica, kde budeme ubytovaní. Pojďme si užít tento přenádherný kraj společně,ale bez turistů. S padajícím listím a široširém tichu. O krásách Bílých Karpat se dá psát dlouho, lepší však je je zažít. Páteční den začneme menším okruhem v blízkosti Luhačovic, sobota pak bude patřit hlavnímu výšlapu. Ani v neděli nebudeme zahálet a vyrazíme na cca 8km prozkoumat okolí žítkovských bohyní. Po večerech bude opět zařazen zajímavé workshopy na téma lidské tělo a jeho fungování příp.si i něco vyrobíme:o)

Začínáme v pátek v 17:00 (zahájíme krátkým výšlapíkem), předp. konec v neděli ve 14hod

Začátečníkům vše vysvětlíme a v pohodě "to dáte", pokročilé šlapáky namotivujeme k parádním výkonům :)

Cena: 3.499,-Kč

V ceně je zahrnuto ubytování v Centru Veronica, polopenze, práce 2 instruktorů, zapůjčení holí a příp. jiných cvičebních pomůcek.

Jedete-li autem a máte místo, prosím o zprávu jestli můžete někoho svézt.

S sebou: oblečení přiměřené počasí, nějaký ten peníz na občerstvení (na oběd se budeme stavovat,bude-li kde), třeba i kámoše, kámošku, hudební nástroj máte-li a hrajete-li

Moc se na Vás těšíme

Vaše HEKOČky Daniela a Lucie

Počet účastníků je max. 20 osob, proto neváhejte s přihlášením :)

Chcete darovat někomu blízkému dárek, který mu přinese radost z pohybu?

Podívejte se na naše Dárkové poukazy :-)

Ochrana osobních údajů