Víkend pro relax, poznání i pochutnání, Trhový Štěpánov, 11.-13.1.2019

Kód akce: 190111-VÍKEND

Kdy: 11.-13.1.2019 (pá - ne)

Kde: Trhový Štěpánov, penzion Rabbit

Akci vede: Daniela a Lucie

Cena: 2.590,-Kč 

….přemýšlely jsme, jak příjemně strávit lednový víkend třeba bez lyží. Napadlo nás, že sloučíme všechny útržky při cvičení, které jste kdy od nás zaslechli (při rozcvičkách, při výšlapech, konečném protažení), do jednoho celku a dáme si čas na cvičení, protažení, trocha té teorie o lidském těle a fungování. Budeme rády, přijmete-li naše pozvání na pohodovou víkendovku se cvičením a třeba i lelkováním:o) Bude k dispozici sál, kde každý má dostatek svého místa. Když nebudeme cvičit a "mučit" naše těla, zajedeme se podívat třeba na exkurzi do blízkého pivovaru Kácov, kde určitě i ochutnáme místní pivo Hubertus.  Bude toho, věřte nám, hodně.   

Pobyt je určen pro všechny, kteří se rádi hýbou, nad pohybem třeba i chtějí přemýšlet a zároveň chtějí strávit čas s fajn partou. Pobyt je určen všem od cca 12ti do 99ti let. Penzion je přátelský i k Vašim zvířecím mazlíčkům (po domluvě). 

Cena: 2.590,-Kč/osobu

V ceně je zahrnuto ubytování (ve 2-lůžkových pokojích) v Penzionu Rabbit a polopenze po dobu pobytu, začínáme páteční večeří, dohromady 4 cvičební lekce (v pátek 1x lekce, sobota 1 ranní a 1 odpolední lekce, v neděli 1 ranní). Dále je v ceně zahrnuto i vstupné do pivovaru Kácov. 

S sebou: oblečení přiměřené počasí, nějaký ten peníz na občerstvení (budeme se stavovat na obědy), podložku na cvičení (máte-li), dobrou náladu a třeba i kámoše, kámošku. Nordic Walking hole vemte s sebou, však do kufru se vlezou a třeba je i vytáhneme:o) Kdo nemá, rády půjčíme. Prostě vemte cokoliv, co Vás napadne, že potěší Vás a třeba i druhé:o)

Moc se na Vás těšíme

Vaše HEKOČky Daniela (osobní trenér) a Lucie (fyzioterapeutka)

Chcete darovat někomu blízkému dárek, který mu přinese radost z pohybu?

 Podívejte se na naše Dárkové poukazy :-)

Vaše přihláška bude přijata po zaplacení zálohy (50 % celkové ceny). 

Ochrana osobních údajů