Víkendovka s Nordic Walking na Vysočině

Kód akce: 180426-TISU

Kdy: 26.-28.4.2019 od 17hod

Kde: Tisůvka, Českomoravská vysočina

Akci vede: Daniela a Lucie

Cena: 2.699,-Kč

Českomoravská vrchovina, CHKO Žďárské vrchy. Drsná i přívětivá. Chudá i tak bohatá. Hluboké lesy, mohutné skalní útvary, nádherné výhledy, ale i největší rybník na Vysočině, či velké sochy Michala Olšiaka. Nádherná oblast, skýtající obrovské možnosti pěších i cyklo výletů, kultury (např. cisterciácký klášter J.B.Santiniho) a přírody. I proto jsme si pro tentokrát vybraly toto místo. Bude to náš čas především v pohybu, dáme si do těla, ale i zrelaxujeme a nasajeme místní atmosféru všemi smysly. Poznáme místá známá i méně známá, vystoupáme na místní kopce i kopečky, prostě máme se na co těšit. Nordic Walking hole s sebou. Víkendovka je určena jak pro začátečníky (techniku vysvětlíme, zpětnou vazbu poskytneme), tak pro pokročilé šlapáky, však stále je v čem se zlepšovat. Kdo hole nemá, rádi zapůjčíme, dejte nám vědět. 

Začínáme v pátek v 17:00, předp. konec v neděli ve 14hod

Začátečníkům vše vysvětlíme a v pohodě "to dáte", pokročilé šlapáky namotivujeme k parádním výkonům :o)

Cena: 2.699,-Kč

V ceně ja zahrnuto ubytování s polopenzí v Penzionu Tisůvka, práce 2 instruktorů, zapůjčení holí a příp.jiných cvičebních pomůcek. 

Jedete-li autem a máte místo, prosím o zprávu jestli můžete někoho svézt. 

S sebou: oblečení přiměřené počasí, nějaký ten peníz na občerstvení,  třeba i kámoše, kámošku, hudební nástroj máte-li a hrajete-li

Moc se na Vás těšíme

Vaše HEKOČky Daniela a Lucie