Nordic Walking víkend s vínem v Havraníkách

Kód akce: 203005-VÍNO

Kdy: 29.-31.5.2020 od 16.30hod

Kde: Havraníky (Znojemsko)

Akci vede: Daniela a Lucie

Cena: 2.899,-Kč

Národní park Podyjí je dosud jediným moravským národním parkem. Kdo by neznal nejstarší a patrně nejlepší vinici evropských vinařských poloh - Šobes (ochutnávkový stánek s vínem přímo na vinici bude v době naší návštěvy již otevřen). Nádherná vyhlídka na Dyji, skalní stěna, Sealsfieldův kámen nemůžeme minout. Brouzdání, třeba i bosí, si užijeme i po havranických vřesovištích. Znojmo máme téměř na dosah ruky, navštívíme i centrum, nasajeme atmosféru všemi smysly. Ochutnáme místní speciality (víno, třeba i okurky atd.), poznáme místa známá i méně známá, vystoupáme na místní kopce i kopečky, možná smočíme nohy v Dyji a spousta dalšího, máte se na co těšit. Nordic Walking hole s sebou. Víkendovka je určena jak pro začátečníky (techniku vysvětlíme, zpětnou vazbu poskytneme), tak pro pokročilé šlapáky, však stále je v čem se zlepšovat. Kdo hole nemá, rádi zapůjčíme, dejte nám vědět. 

Začínáme v pátek v 16:30 (zahájíme krátkým výšlapíkem), předp. konec v neděli ve 14 hod

Začátečníkům vše vysvětlíme a v pohodě "to dáte", pokročilé šlapáky namotivujeme k parádním výkonům :)

Cena: 2.899,-Kč

V ceně je zahrnuto ubytování s polopenzí v Penzionu Tři koruny, práce 2 instruktorů, zapůjčení holí a příp. jiných cvičebních pomůcek. Jako při každé vinné akci i ochutnávka vína v jednom z místních sklípků. 

Jedete-li autem a máte místo, prosím o zprávu jestli můžete někoho svézt. 

S sebou: oblečení přiměřené počasí, nějaký ten peníz na občerstvení (na oběd se budeme stavovat),  třeba i kámoše, kámošku, hudební nástroj máte-li a hrajete-li

Moc se na Vás těšíme

Vaše HEKOČky Daniela a Lucie

Počet účastníků je max. 19 osob, proto neváhejte s přihlášením :)


Chcete darovat někomu blízkému dárek, který mu přinese radost z pohybu?

Podívejte se na naše Dárkové poukazy :-)