Nordic Walking víkend na Slovácko

Kód akce: 191004-VÍNO

Kdy: 4.-6.10.2019 od 17hod

Kde: Sudoměřice u Strážnice

Akci vede: Daniela a Lucie

Cena: 2.599,-Kč

CHKO Bílé Karpaty na východ a Přírodní park Strážnické pomoraví na západ. Tím je obklopena Strážnice, kam se letos s Vámi vydáme.  V těsné blízkosti najdeme a prohlédneme Baťův kanál. A kdo ví, třeba si někdo z Vás bude chtít půjčit lodičku a projet se. Přesně z těchto důvodů, kdy je kolem nádherná příroda, pro spoustu možností na výlety, zajímavá místa vidět i zažít a opravdu nejsou daleko, jsme si pro tentokrát vybraly toto místo. Bude to náš čas především v pohybu, dáme si do těla, ale i zrelaxujeme a nasajeme místní atmosféru všemi smysly. Ochutnáme místní speciality (burčák, víno, brambůrky atd.), poznáme místá známá i méně známá, vystoupáme na místní kopce i kopečky, možná smočíme nohy ve vodních plochách a spousta dalšího, máte se na co těšit. Nordic Walking hole s sebou. Víkendovka je určena jak pro začátečníky (techniku vysvětlíme, zpětnou vazbu poskytneme), tak pro pokročilé šlapáky, však stále je v čem se zlepšovat. Kdo hole nemá, rádi zapůjčíme, dejte nám vědět. 

Začínáme v pátek v 17:00 (zahájíme krátkým výšlapíkem), předp. konec v neděli ve 14hod

Začátečníkům vše vysvětlíme a v pohodě "to dáte", pokročilé šlapáky namotivujeme k parádním výkonům :)

Cena: 2.599,-Kč

V ceně je zahrnuto ubytování v Penzionu pod Vápenkami (budeme mít celý objekt jen pro sebe), práce 2 instruktorů, zapůjčení holí a příp. jiných cvičebních pomůcek. Dále jedna společná večeře u grilu , 2 snídaně v místě ubytování z místních zdrojů a ochutnávka vína v jednom z místních sklípků. 

Jedete-li autem a máte místo, prosím o zprávu jestli můžete někoho svézt. 

S sebou: oblečení přiměřené počasí, nějaký ten peníz na občerstvení (na oběd se budeme stavovat),  třeba i kámoše, kámošku, hudební nástroj máte-li a hrajete-li

Moc se na Vás těšíme

Vaše HEKOČky Daniela a Lucie

Počet účastníků je max. 18 osob, proto neváhejte s přihlášením :)

Chcete darovat někomu blízkému dárek, který mu přinese radost z pohybu?

Podívejte se na naše Dárkové poukazy :-)