Běžkování po hřebenech v Beskydech zn.na pohodu 

Kód akce: 180112-BĚŽKY

Kdy: 12. - 14. 1. 2018, pátek - neděle

Kde: Horní Bečva

Budou s Vámi: Daniela, Lucie a Lucka ze S.W.A.H.u

Cena: 2.700,-Kč

(cena zahrnuje ubytování v penzionu Staré Časy ve 2-lůžkových pokojích , polopenze, cena za bus na vrchol v sobotu i v neděli) 

Zimní víkend na horách... Klasický styl, volný styl, pluh, dvoudobé/střídavé/prosté bruslení... Že máte jen základní zkušenosti s běžkami a do větších "akcí" se nepouštíte? Bohatě Vám na tento víkend stačí:o) Naplánovány jsou trasy, kdy se busem dopravíme na kopec (např.na Pustevny) a po té se dopravíme zpět k ubytování. A pro ty, kdo se chtějí dozvědět více, bude k dispozici lyžařský instruktor/ka i místní horal/ka. Shrnutí: pohyb, pohoda, poznávání nových míst a chutí, bezva parta. To si nemůžete nechat ujít!:o)

NOVINKA

Protože se z Vaší strany objevují obavy, že běžky jsou příliš velký cíl, nabízíme nově možnost TRAS PRO PĚŠÍ! 


Začínáme v pátek v 18:00, předp. konec v neděli ve 14hod

Pro koho: přesně pro Tebe, pro Vás!:o) 

Začátečníkům vše vysvětlíme a v pohodě "to dáte", pokročilé běžkaře namotivujeme k parádním výkonům:o)

Cena: 2.700,-Kč

V ceně ja zahrnuto ubytování ve 2-lůžkových pokojích, práce 2-3 instruktorů po celou dobu pobytu, polopenze a ranní busy na vrchol 

Jedete-li autem a máte místo, prosím o zprávu jestli můžete někoho svézt. 

S sebou: oblečení přiměřené počasí (na běžky se péřová bunda opravdu nehodí), nějaký ten peníz na občerstvení (na oběd se i zastavíme, to zase jo), dobrou náladu a třeba i kámoše, kámošku avemte i něco aby nebyla zima (rukavice a tak:o))